Про нас

          «Чуднівська фортеця» – це щотижневе районне суспільно-політичне видання Чуднівської міської ради. Ми охоплюємо теми суспільства, політики, економіки, спорту, культури і історії. Тож пропонуємо читачам як новини із життя Чуднова та Чуднівського району, так і висвітлення актуальних подій та їх коментарі, розповіді про неординарних людей та цікавих особистостей.
Місією газети є оперативно та неупереджено подавати інформацію про важливі та цікаві місцеві події. Ми прагнемо для своїх читачів бути улюбленою, цікавою, об’єктивною та чесною газетою.
Крім того, пропонуємо програму всіх передач популярних телеканалів.
Якщо ж ви стали свідком незвичайних подій або хочете розповісти про цікавий випадок зі свого життя або з життя ваших знайомих – звертайтеся до нас. Ми завжди радо опублікуємо ваші листи та матеріали, а також допоможемо вирішити проблемні питання на сторінках нашої газети.
На сторінках «Чуднівської фортеці» ви можете розмістити свою рекламу та оголошення, а також привітати дорогих і близьких людей, або колег із видатною подією чи датою у їхньому житті.
І не варто забувати, ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ «Чуднівську фортецю» НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НІКОЛИ!
Не тільки чуднівчани, а й мешканці району
можуть отримувати «Чуднівську фортецю» поштою, скориставшись передплатним індексом газети — 98699.

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress