Незабаром літо! В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ «КОРЧАГІНЕЦЬ» «КИПИТЬ» РОБОТА

Тут готуються до літнього відпочинку та оздоровлення дітей

Взимку наші діти живуть очікуванням літніх подорожей, нових знайомств, несподіваних вражень та розваг. Але коли приходить спекотне літо, батьки в пошуку, де дитина зможе відпочити, набратися сил, здоров’я. Благо таке місце в нашому районі є – це спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець», що розташований в мальовничій місцині селі Троща. Місце райської тиші в парковій зоні – пам’ятці садово-паркового мистецтва. Табір розрахований на прийом 200 дітей у зміну. Відпочинок дітей віком від 7-ми до 18 років проводиться літом в три зміни (можливо і чотири) по 21 день кожна. Тобто, якщо добряче попрацювати і привести в належний вид табір, то  за літо тут може набратися сил та відпочити 600-800 діток.

Схоже цьогоріч тут вирішили всерйоз взятися до підготовчих робіт. Щойнопризначений ( з березня місяця) новий керівник дитячого оздоровчого закладу Лілія Павленко буквально всіх підняла на ноги», аби ввійти в літню зміну на 100 відсотків підготовленими.

IMG_5298 IMG_5301

– Те що можна було зробити своїми силами, ми робимо, – каже Лілія Василівна. – Табір знаходиться в парковій зоні, тому довелося в основному займатись благоустроєм території: зрізаємо гілля, розчищаємо кущі, загрібаємо минулорічне листя. Тут нам дуже велику допомогу надав командир військової частини Чуднова Ігор Падурян: і  працівниками, і матеріалами. Нині займаємось фарбуванням.

Якщо чесно казати, то коштів, аби підготувати табір до літа, маємо обмаль. Тому і звертаємось до всіх, хто хоч що-небудь морже виділити нам.  А таких людей, повірте, немало в нашому районі. Вже зараз хочеться велике спасибі сказати міському голові Чуднова І. Й. Розводовському, народному депутату України В. Й. Развадовському,  Генеральному директору АТ Аграрний фонд Терещенка В. В. Мельнику, директору ВАТ «Чуднівське хлібоприймальне підприємство» П. О. Іщуку, депутату обласної ради В. Т. Заруцькому,  сільським головам Н. І. Юрчук (Бурківці), Л. С. Фіщук (Вільшанка), Й. Д. Козлюку (Галіївка), С. А. Мельнику (Карпівці), І. М. Рибак (Краснопіль), О. М. Шевчук (Стетківці), М. І. Михалюку (Тютюнники), І. А. Маркову (Іванопіль), І. П. Перепелиці (Стовпів). Дай Боже їм міцного здоров’я, адже вони піклуються про майбутнє України, про наших діток.

Днями чергова допомога надійшла у дитячий табір «Корчагінець» від народного депутата України Віктора Развадовського, який подарував закладу величезний басейн. Для дітей це найкращий спосіб оздоровлення організму, гармонійного розвитку тіла і духу, що надає впевненості у власних силах.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Один відгук к “Незабаром літо! В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ «КОРЧАГІНЕЦЬ» «КИПИТЬ» РОБОТА”

  1. Саша коментує:

    Добрий день мене цікавить робота повора, чи вожатого на лито, Як можна звязаться напряму з керивництвом?

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress