ВОДІЙ МАРШРУТКИ ВІДМОВИВ У ПІЛЬГОВОМУ ПРОЇЗДІ ДИТИНІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА АТО

IMG_7105

Днями до редакції завітав чуднівчанин Петро Журбей. Чоловік був настільки схвильований, що крізь сльози розповів що сталося.  Його внучка Єлізавета Амельчакова є донькою загиблого офіцера АТО,  старшого лейтенанта 30-ої бригади  Юрія Амельчакова. Чоловік героїчно, до останнього подиху свого життя воював, щоб ми з вами жили спокійно і мирно. Його неодноразово нагороджували орденами і медалями. Свій останній орден «Богдана Хмельницького» III-го ступеня він отримав вже посмертно. Поховано Юрія Амельчакова на військовому кладовищі в Житомирі.

На минулому тижні його дочка їхала з Вільшанки до Чуднова. На автозупинці біля дорожньої організації показала водію маршрутки посвідчення дитини загиблого учасникам АТО. Водій, подивившись уважно в документ, промовив: «Давайте гроші! Я нічого не знаю. Мені ніхто кошти за пільговий проїзд не повертає.

– Коли мені дитина оце розповіла, я жахнувся цим випадком, – каже Петро Володимирович.  – Якими ще можуть бути жорстокими та байдужими серця людей по відношенню до дитини, яка втратила батька-героя України, який поклав голову за Батьківщину.  Адже не є секретом, що на минулій сесії районної ради депутати виділили для перевезення пільгових категорій населення 40 тисяч гривень. Виникають запитання: куди йдуть ці кошти, які пільгові категорії ними можуть скористатися? І ще таке: чому у Житомирі, Бердичеві, куди часто їздить дитина, таких проблем не виникає, а от у Чуднові водії нічого не знають. Нехай дасть відповідь районна рада.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress