ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЗІ СВЯТОМ І ПОБАЖАЛИ ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

03
  • 02IMG_6974IMG_6949Післямова до події

4 серпня своє професійне свято відзначали ті, хто покликаний забезпечувати мир, спокій та безпеку кожного жителя – представники Національної поліції України.

Сьогодні обличчя поліції Чуднова – це здебільшого молоді хлопці та дівчата, які мають головне бажання – працювати заради безпеки мешканців та для мешканців. Незважаючи на реформу,  яка наразі проходить у поліції, її представлять професіонали своєї справи, які вдень та вночі завжди на варті.

З нагоди свята в районному Будинку культури відбулися урочистості, участь у яких взяли міський голова Чуднова Іван Розводовський, голова Чуднівської РДА Петро Яригін, голова районної ради Павло Домашенко.

Привітавши поліцейських зі святом та подякувавши їм від усієї громади Чуднова за спокій та безпеку міста, міський голова Іван Розводовський разом з тим наголосив на тому, що нині поліціянти працюють в дуже непростий час. Але суспільство на поліцію покладає великі надії, як і нинішній міністр Арсеній Аваков. Тому нова поліція повинна виправдати довіру і керівництва, і громади нашого міста, яка бажає спокійного життя.

– Злочинці повинні забути дорогу до нашого району – це завдання нинішньої поліції, – сказав Іван Йосипович. – Для цього у вас є все: підтримка районної влади та органів місцевого самоврядування.

Затим кращі з кращих отримали грамоти виконавчого комітету та подарунки. Це начальник міліції Анатолій Корнієць, інспектор за обігом зброї дозвільної системи Володимир Лущик, старший дільчий офіцер поліції Максим Тищик,  інспектор патрульної поліції Юрій Погорецький та інші.

Також зі словами подяки виступили очільники району Петро Яригін та Павло Домашенко, які вручили вручили  поліцейським міста відзнаки. За високий професіоналізм та відповідальність їх отримали керівник поліції Анатолій Корнієць, слідча слідчого відділення Наталія Поруба, заступник начальника поліції Віталій Ришівський, старший інспектор чергового сектору реагування патрульної поліції №4 Михайло Бабаєв,  оголошено подяки заступнику начальника, начальника слідчого відділення Олександру Рижуку, начальнику сектора кримінальної поліції Ігорю Григоришину, слідчому слідчого відділення Миколі Кільніцькому та іншим.

Слова вітань лунали від керівника поліції району Анатолія Корнійця, освітян, районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, тощо.

В рамках заходу відбувся концерт, який провели аматори будинку культури.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress