ДВІ НОВІ ЕЛЕКТРИЧНІ ШВЕЙНІ МАШИНКИ ТА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ РЕМОНТУ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ ОТРИМАЛА ІВАНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ

  • Добрі справи депутата

В дітей тривають літні канікули. А вчителі думають, як покращити їхнє шкільне життя. Зокрема, вчителька трудового навчання Галина Торчук звернулася за допомогою до народного депутата Віктора Развадовського. Ось який лист було адресовано народному обранцю:

Доброго дня!IMG_5407

Шановний Віктор Йосипович, звертається до вас Галина Борисівна Торчук, вчителька трудового навчання Іванопільської гімназії. Я багато чула про Вашу чуйність, любов до дітей, та бажання допомогти тим, хто цього потребує. Нашій гімназії Ви також неодноразово допомагали. Низький Вам за це уклін від наших дітей, учителів та батьків. Всі ми розуміємо, що технічний прогрес не стоїть на місці, наші діти прагнуть все нових і нових знань. Ми, як їхні педагоги, повинні допомогти пізнати цей світ якнайкраще.

Дітки, з якими я працюю, як вчитель трудового навчання, мене надзвичайно радують. Вони виборюють призові місця на олімпіадах, мають велику кількість дипломів за участь у обласних та всеукраїнських конкурсах тощо.

Але є дещо, що мене надзвичайно засмучує.

Я не маю можливостей навчити дітей швейній справі. Адже швейні машинки, якими забезпечена наша майстерня, вже давно морально та технічно застарілі. Вони просто стоять в майстерні,  як експонати. Я намагалась їх відремонтувати сама, потім викликала майстра… все марно. Але дітки хочуть шити. У них загоряються оченята на початку вивчення модуля «Технологія виготовлення швейних виробів машинним способом». Але як би я не прагнула цього, неможливо ці оченята на уроці трудового навчання запалити тільки словом.

Я дуже люблю свою роботу. Хочу аби дітям подобались уроки трудового навчання. Власним коштом відремонтувала кабінет, оформила стенди, куточок українознавства, виставки дитячих робіт, придбала одну сучасну швейну машинку. На жаль цього бракує. А як дітки прагнуть брати участь у обласних предметних олімпіадах, спробувати свої сили на рівні Україн! Але практичне завдання на таких конкурсах – швейна справа. Для того,  щоб усі дівчатка одночасно на уроці мали змогу працювати на швейних машинках, їх потрібно близько десяти штук, але ми дуже просимо допомогти у придбанні хоча б трьох електричних швейних машинок. На це потрібно близько 20 тис. грн.

Наші дітки заслуговують на все найкраще. Адже вони у нас надзвичайні. А якими вони будуть у майбутньому залежить від нас.

Мені дуже хочеться, щоб роботи моїх вихованців побачили якомога більше людей.

Днями помічники депутата завітали в Іванопільску гімназію і вручили для кабінету трудового навчання дві нові електричні швейні машинки та грошову допомогу для ремонту кабінету інформатики.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress