ЮРИСТА МІСЬКРАДИ ДЕПУТАТИ ПРИЗНАЧИЛИ ЗАСТУПНИКОМ МЕРА

бРОХ
  • Кадрові ротації у міськраді

У Чуднівській міській раді кадрові зміни. 18 липня на 11 сесії міської ради сього скликання депутати своїм рішення додали меру І.Й.Розводовському заступника. Ним став юрист Володимир Брох

Кажуть, двічі в одну воду не ввійдеш, а от пану Броху це вдалося: після того, як Юрій Захарович Гайдаш пішов у відпустку, а потім отримав статус пенсіонера і на роботу не повернувся, саме юрист Володимир Вікторович  і отримав пропозицію  зайняти досить відповідальну і не просту посаду заступника мера.

На сесії його кандидатуру вніс на розгляд депутатів Чуднівський міський голова Іван Йосипович Розводовський, який підкреслив, що “хотів би, щоб на цей момент була підтримана ця пропозиція, щоб потім ми чітко визначилися, хто чим буде опікуватися”.

Зрозуміло, слово було надане В. Броху і він детально розповів про себе, повідав про своє бачення ролі і місця заступника в умовах сучасного самоврядування та в роботі на благо громади

Депутати міської ради задали запитання пану Броху

Потім відбулося голосування за цю кандидатуру. Лічильна комісія у складі депутатів  Галини Жуковської, Павла Чумака та Павла Мельника оголосила результати: «за» призначення Володимира Броха заступником Чуднівського міського голови проголосували всі присутні на сесії депутати.

Чуднівський міський голова І.Й. Розводовський привітав його з посадою, а Володимир Вікторович Брох подякував депутатам за висловлену довіру.

В ТЕМУ

Не залишилася вакантною і посада юриста міської ради: її щойно обійняв досить принциповий і відповідальний  фахівець своєї справи Володимир Євгенович Лопоха

— Проаналізувавши посадові функціональні обов’язки, я усвідомлюю ступінь відповідальності й професійності. Я завжди відкритий до діалогу й навчання, не цуратимусь ділових порад, — зазначив В.Є Лопоха в бліц-інтерв’ю газеті «Чуднівська фортеця» .

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress