ОСЬ У ТАКІЙ НОВІЙ СПЕЦФОРМІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЧУДНІВСЬКІ МІСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ

  • ФОТОФАКТ

Надзвичайно великий обсяг робіт по впорядкуванню та прибиранню нашого міста виконують працівники Чуднівського міського комунального підприємства. Їм доводиться працювати  і в спеку, і в холод, і в дощ, раненько, коли ще всі сплять або ввечері… Без спецодягу та взуття тут не обійтися.IMG_5370

Тому з ініціативи міського голови І.Й.Розводовського й було запропоновано керівництву Чуднівського МКП вирішити питання з амуніцією для своїх робітників. Міськрада не тільки підсказала як це зробити, а й конкретно допомогла вирішити це питання. Було зроблено мірки з працюючих, підготовлено замовлення  на пошив спецівок в одній з житомирських фірм.

Ось і отримали на днях наші комунгоспівці новий літній робочий одяг з корпоративною символікою. Як і чоловіки, так і жінки. В комплект входять куртки, комбінезони, кепки…Працівники МКП охоче змінили свій робочий одяг на нову спецформу, додаючи, що в ній і зручно, і комфортно.

Це дуже показовий приклад: роботодавець, який дійсно цінує свого працівника і поважає його як людину, замість звільняти з роботи чи зменшувати платню, матюкати і не довіряти, турбується про нього, допомагає йому і тим самим допомагає робити наше місто ще кращим.

Фото Сергія Симона.IMG_5384

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress