На Чуднівщині започаткували нове свято – районний бал випускників

IMG_4934

В урочистому дійстві, яке відбулось на Замковій площі райцентру, взяли участь делегації цьогорічних випускників 11 класів загально – освітніх навчальних закладів. Їхня зустріч проходила під гаслом “Молодь єднає Україну”, наголошує перший заступник голови Чуднівської райдержадміністрації Наталія Загоненко:

“Головна мета свята – це познайомити та поєднати випускників району , щоб вони відчули нашу турботу про них. Дуже сподіваємось, що проведення таких заходів патріотичного спрямування об’єднає нашу молодь, адже сьогодні спільними зусиллями потрібно розвивати нашу країну, жити і працювати так, щоб Україна була гарною та успішною. Віримо, що наші молоді люди будуть робити все для цього”.

У цьому році 155 юнаків та дівчат Чуднівщини отримали атестати зрілості. З цією важливою подією їх щиро привітали керівники району та сільські й селищні голови, котрі вручили грошові премії і подарунки випускникам своїх населених пунктів. Апогеєм розважальної програми свята став прощальний вальс випускників району, яким дуже сподобалась ця нова традиція:

IMG_4942

ВИПУСКНИКИ ГАЛІЇВКИ

IMG_4940

Випускники прекрасного Іванополя

IMG_4938

ВИПУСКНИКИ ЧУДНОВА

IMG_4944

“ВАС ВІТАЮТЬ ВИПУСКНИКИ КРАСНОПОЛЯ!!!”

“Ми всі 12переповнені неймовірними враженнями і підтримуємо ідею, щодо подальшого проведення в нашому районі таких свят для випускників. Висловлюємо щиру подяку всім організаторам свята за можливість об’єднатись в єдину районну родину, щоб надалі ми могли всі разом творити і робити Україну кращою”.

Під час районного балу випускників 2017 року учасники свята створили символічну мапу Країни мрій, на якій написали свої бажання щодо майбутньої долі Чуднівщини та всієї України.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress