“ТА ЙДІТЬ ВИ В БАНЮ, ДО ОСА!..”, ЯКИЙ ПОБУДУВАВ НОВУ ЛАЗНЮ У ЧУДНОВІ

  • Щось новеньке

Для кожного жителя України слово «лазня» є рідним і приємним. Хто ж з нас у ній не бував?! На жаль, Чуднів не може похвалитись великим вибором бань. Загальної лазні вже десятки років немає, хто будує – лише для себе. А от чуднівчанин Віктор Демиденко «загорівся» побудувати баню для людей. Щоб кожен, хто бажає і коли IMG_5003 бажає, міг прийти, помитися, набратися нових сил та здоров’я, відпочити і, можливо, поспілкуватися з друзями. А чому б і ні?!

Ми спілкуємось з  Віктором Петровичем уже біля новозбудованої бані.

– Задум виник ще минулого року, – розповідає Віктор Демиденко. – У нашому  Чуднові є можливість  розважитися на вихідних. Але, як зробити так,  щоб гарно відпочити і отримати користь для здоров’я? О і вирішив, що кращий спосіб поєднати дозвілля та оздоровчі процедури – це похід в баню з українськими традиціями. Колись були бані в зруб, виключно з дерева. Так само зробив і я. Найняв будівельну бригаду з Романова, яка займалася брусом, інша бригада будувала, будівельники з Іванополя благоустроювали територію. Ось таким чином з 1 квітня по 15 червня було побудовано баню. Вона розрахована на 5 чоловік. IMG_5012Відвідувачам безкоштовно видається березовий віник, простинь та одноразові тапочки. Це все входить в обслуговування. На території можна приймати ванну з полтавським бішофітом та підігрівом води.

– А що ж воно таке, оті бішофітні ванни? – цікавлюся.

– Найкращі магнієві ефекти Полтавського бішофіту на нервову і серцево–судинну системи реалізуються в ваннах. Такі ванни використовують в санаторіях, водолікарнях.  Дуже корисно приймати ванни з бішофітом – як жінкам, так і чоловікам. Ванни мають загальнозміцнюючу дію: знімають стрес, покращують сон, нормалізують тиск. А ще корисно діють на суглоби.  Бішофітні ванни тонізують шкіру всього тіла. Після бішофітних ванн на шкірі IMG_5004формується магнієвий “плащ” – плівка, що зберігається і благотворно діє ще кілька годин.

А друга ванна у мене буде на хвойному екстракті, на травах.

Це все я бачив у нас, в Україні: на Закарпатті, Волині. І тоді подумалось: а чому не можна таке зробити у нашому Чуднові? Нехай наші люди, яким немає коли їхати по санаторіях, відновлюють своє здоров’я, набираються сил у Чуднові. IMG_5016

З часом планую запрошувати масажиста, на майданчику вже встановлені спеціальні лежанки, незабаром планую закупити відповідну апаратуру.

А ще в планах – будівництво відкритого басейну.  Якщо дозволить час, це зробимо цьогоріч.

Я впевнений, що в першу чергу баня повинна відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Тому при вході в приміщення бані встановлено кварцову лампу, яка безпосередньо буде кварцувати повітря і вбивати шкідників, які, можливо, будуть.

Щоб жителям Чуднова було зрозумілим, де знаходиться баня, підказуємо – район автовокзалу. Окремий вхід. Першим відвідувачам безкоштовний вхід.

Обслуговувати відвідувачів буде спеціально навчений та підготовлений банщик.

Звісно, всіх цікавлять розцінки.

– Вони будуть розумними, – каже Віктор Петрович. – І графік буде невдовзі встановлено. Це все залежить від відвідувачів, від напливу людей. Поки що сказати точно не можу. Якщо потрібно буде працювати щоденно і цілодобово.

Що ж, добру справу для Чуднова зробив Віктор Демиденко. Всім відомо, що баня прекрасно розслабляє тіло, підвищує тонус всього організму і знімає втому, накопичену під час робочого тижня. Спільні походи в до бані з друзями або родиною дійсно зроблять вас і ваших близьких здоровими, міцними і життєрадісними. Тож не втрачайте можливість зробити своє життя кращим – завітайте в баню до Віктора Демиденка. Замовлення приймаються за телефоном: 098-840-06-13.

Власна інформація.

Ви можете оставити відгук, або зворотнє посилання с вашого сайту.

Залишити відгук

Powered by WordPress | Локализация темы wordpress